Kurumsal Görünümün İlk Adımı: Tabela!

26 Aralık 2020 Cumartesi

Genel

0

Profesyonelliği en iyi yansıtan hizmetlerin başında gelen tabelalar hangi sektör olursa olsun işletme için çok önemli bir araçtır. Marka oluşumunun en büyük unsurlarından biri olmakla beraber logonuzu sergileyebileceğiniz en iyi ortamdır.


Tabelaların sağladığı yararları sıralamak gerekirse;


En önemli tanıtım aracıdır.


Tabelanın kalitesi firmanın kalitesini ve yapısını belli eder. Tabelaları ekstra yatırım yapmadan devam ettireceğiniz bir reklam türü olarak düşünebilirsiniz. Aynı zamanda gece gündüz fark etmeden de devam eden bir reklam aracıdır.


Mesajınızı iletir.


Firmanız hakkında vermek istediğiniz bilgileri iletebileceğiniz en kısa yol yine tabelalardır. Gerek görsel gerekse metin formatında müşteriye iletilmesi gereken bilgiler tabelanızda bulunabilir. Markanızın en büyük mesajı imajıdır. Logonuzu sergileyeceğiniz bir tabela da imajınıza her halükarda artı sağlayacaktır.


Marka bilinirliğini sağlar.


Müşterinin ilgisini çeken tabelalar sayesinde markanız hafızalara kazınır. Doğru orantılı olarak firmanızın akılda kalıcılığı da artar. Bu şekilde yapacağınız reklamlardan geri dönüş alma olasılığınız çoğalacaktır. Reklamcılık dünyasında gözümüze ufak görünen bu adımlar aslında gelecekte saygın bir firma olmanızı sağlayacak adımlardır. Tam hizmetin değeri bu yüzden fazladır. Siz düşünmeye başlamadan biz sizin için her adımı planlayarak bu yolda size eşlik eder, hizmet sağlarız.


Çok fazla çeşitten seçenekleriyle ilgi çeker.


Vinil Germe Tabela, Polikarbon Tabela, Kompozit Oyma Tabela, Pleksi Kutu Harf Tabela, Krom Kutu Harf Tabela, Totem Tabela, Işıklı Tabela ve Pileli Krom Harf Tabela modelleri ile markanızın ruhunu yansıtın.


İpek Ajans, bir tam hizmet ajansı olarak bölgesel Bandırma Tabela ve Balıkesir Tabela tasarımlarının dahilinde montajlarını da yapmaktadır. Marka kimliğinizin değerini yükseltecek çalışmalarla potansiyel müşterinizi kazanmanızda yardımcı oluyor ve yaratıcı fikirlerimizle eksiksiz hizmet sağlıyoruz.

0 Yorum

Yorum Bırak

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurun.