Tabela Çeşitleri Ve Fiyatları Nedir?

06 Şubat 2020 Perşembe

Genel

0

Tabela Çeşitleri Ve Fiyatları Nedir?

Reklam Tabelası ile Çevrenizde Farkedilir Olun!

Günlük yaşantımızda 1000’den fazla reklama maruz kalıyoruz. Uzmanlar bu reklam bombardımanı içerisinde ortalama 6 ile 7 tanesinin hatırlandığını söylüyorlar. Hele ki dijital reklamcılığın hızla gelişmesi ile maruz kaldığımız reklam sayısı da muhtemelen daha yüksek sayılara ulaşmıştır.

İnsanlara direkt ve etkileyici mesaj veren reklam çeşitleri, daha akılda kalıcı ve geri dönüşü daha hızlı reklam araçları olmaktadır. Bu açıdan da etkileme ve dikkat çekme yönünden tabela reklamları sektöründeki en etkin reklam araçları konumundadır.

Tabela Tasarımı Neden Önemlidir?

Tabelalar, yayaların ya da sürücülerin dikkatini çekmek için tasarlanmış olan açık hava reklamlar araçlarıdır. Firmaların önlerine, duvarlarına veya kilit noktalara yerleştirilen tabelaların yaratıcı ve çarpıcı görünümleri ile insanların dikkatini çekmesi hedeflenir. Tabela reklamları büyük veya küçük ölçekli fark etmeden firma sahiplerine çok farklı reklam imkânı sunarlar.

Açıkhava reklamları hem görünürlüğü arttırmak hem de markayı kalıcı kılmak için çok etkilidir. Kartvizitler gibi tabelalar da sizi ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilere tanıtır. Tabelalar için 7 gün 24 saat çalışan satış elemanları da diyebiliriz.

İpek Ajans olarak tabela tasarımı hizmetlerinde etkileyici işler yapma konusunda her zaman farkımızı belli ettik.

Tabela Çeşitleri Ve Modelleri Nelerdir?

Tabela tasarımları tabelanın konumlanacağı yer, vereceği bilgi, markanın logosu, firmanın kurumsal kimliği gibi birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Kullanılan teknoloji de tabelaların farklılaşmasını sağlayan bir unsurdur.

0 Yorum

Yorum Bırak

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurun.