MÜŞTERİLERİMİZDEN YORUMLAR

Burçin Öz

Yörsan Gıda A.Ş / Satın Alma Müdürü

Oldukça uzun süreden beri sizlerle çalışmaktayız. Bu zaman zarfında hiçbir zaman ticari işlerimizi zedeleyecek bir durumla karşılaşmadık. Basım hızınız ve ivedi sevkiniz hakkında bir şey söylemeye gerek bile yok, harikasınız. Sizin gibi bir firma ile çalışmak benim için büyük bir mutluluk umarım iş akışımızda zedelenme yaşanmadan daha nice seneler çalışmaya devam ederiz. İşlerinizde kolaylıklar diler yeni ajansın hayırlı uğurlu olmasını dilerim...

Ömer Gerçek

Gerçek Telekom / Firma Sahibi

Tasarım denildiğinde akla ilk gelen firma olarak tüm işlerimize kısa sürede ve farklı çözümler ile yanıt vermelerinden dolayı teşekkür ederim. Gözlemlerim doğrultusunda çalışma tarzınızın rekabetçi değil sanat üzerine kurulu olduğunu farkettim. Farklı tasarımları ve görsel çözümleri ile İpek Ajans ekibine teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim. Sloganlarında belirttikleri gibi gerçekten her zaman bir fikirleri var.

Özlem Akbakan

Akbakan Grup / Firma Sahibi

İpek Ajans ile çalışmaya başladığımız tarihten bugüne kadar bizlere sunduğunuz kaliteli hizmet, mesleki gelişim imkanları ve en önemlisi güler yüzünüz ve iş dinamiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. İyi ki varsın İpek Ajans sizinle iş ortaklığımızın daim olmasını dileriz. Akbakan Ailesi

Hamdi Tosun

Asil Nakliyat / Satın Alma Müdürü

İpek Ajans ekibin işlerine olan bağlılıkları, iş kaliteleri ve bizim için önemli bir husus olan zamanlamaya verdikleri önemle fark yaratan ve gelecek projelerimizde yine birlikte çalışmayı düşündüğümüz ekibin, uzun yıllar iyi işlere imza atacaklarına eminiz.

Özkan Kara

Huzur Mağazaları / Firma Sahibi

İPEK AJANS ekibinin çalışma hayatındaki enerjisi, dürüstlüğü ve iş hâkimiyeti ile ve uzun yıllar birçok başarıya imza atacağına eminim. Kendileri ile çalışmaktan memnuniyet duyuyor, gelecekteki projelerimizde de işbirliği içinde olmayı planlıyoruz.

Gökay Demircioğlu

Sen Tarım A.Ş. / Satın Alma Müdürü

İPEK AJANS ile bugüne kadar çalıştığımız işlerin teslimatları zamanında yapılmıştır. Fiyat ve kalite olarak ta bölgede tartışılmaz tartışılmaz. Sen Tarım ve Sanayi A.Ş. olarak başarılarının ve bizlere olan desteklerinin devamını diliyoruz.

Ercan Zengin

Zengin Süt Ürünleri / Firma Sahibi

Kurumsal tanıtım kataloglarımız, broşürlerimiz ve web sayfalarımız İPEK AJANS ekibi ile yürütüyoruz. Ekibin işlerine olan bağlılıkları, iş kaliteleri ve zamanlamaya verdikleri önemden dolayı uzun yıllar iyi işlere imza atacaklarına eminiz.

Metin Öksüz

Royal Hastanesi / Genel Koordinatör

Hiçbir aksiliğe fırsat vermeyecek kadar düzenli ve hizmet almak isteyen kullanıcısını hizmetin en doğru şekilde tamamlanması konusunda son derece ilgili davranan Kürşad Bey ve ekibine verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Mustafa Özçakır

Çakırözoğlu Zeytincilik / Firma Sahibi

Kürşad Bey'in özverili çalışmaları ve saloganlarındaki Bir Fikirimiz Var düşüncesinden çıkan kurumsal logomuz ve tasarımlarımızdan oldukça memnun kaldık. İş hayatımız boyunca Kürşad bey ekibi ile çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Aylin Aydoğan

Somtaş Renault A.Ş. / Satın Alma Müdürü

İpek ajans kadrosundan ve çalışmalarından çok memnunuz çünkü; Taleplerimize hızlı cevap veriyorlar. Bizim fikirlerimize fikir katıyorlar. Güler yüzlü ve dürüst hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Melisa Demirhan

MH Organizasyon / Firma Sahibi

İpek Ajans çalışanlarının güler yüzlü olması, işine verdiği özveri ve verdiği kaliteli hizmet bizi büyük ölçüde memnun etmiştir. Daha uzun yıllar bir çok projeye beraber imza atma dileğiyle.

Eşref Bilgin

Bandırma Söve / Firma Sahibi

Bu İPEK AJANS tasarımcılarından aldığım üçüncü çalışma. Bence tasarlanan bütün işler, şunu dedirtmeli "başka türlü olmazdı" işte İPEK AJANS ne istediğini bilenler için bunu dedirtiyor.

Yasin Var

Salon Ambiante - Ekol Bahçe / Firma Sahibi

Genç iş adamı Kürşad Bey'in işine verdiği değerden, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması ve yaratıcı tasarımlarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
pattern
https://www.ipekajans.com/
https://www.ipekajans.com/
#d8d8d8
style2
paged
Loading posts...
/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off