top of page
Baskı Makinası Mürekkep

Dijital Baskı Çözümleri

Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanmış olan tasarımların farklı materyaller üzerine basılması işlemine denilmektedir. Dijital baskı ayrıca teknolojinin son imkanları kullanılarak uygulanan bir baskı türüdür. Baskı Hizmeti firmamız uzun yıllardır en iyi dijital baskı çözümlerini üretmektedir. Yenilikleri takip eden, sağlam kadromuz ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.

Bandırma dijital baskı

Folyo Baskı

HP Lateks dijital baskı makinalarımız ile ihtiyaç duyduğunuz tüm folyo, branda, one Way vision, mesh gibi metaryallerine baskı yapabilmekteyiz.

Lateks; sağlığa ve doğaya zarar vermeyen mürekkep teknoloji kullanmaktadır. Bu sayede üretimini yaptığımız ürünlerin karbon puanlaması düşük olmaktadır.

Uyarı Levha

Üretimleri

Bandırma iş güvenliği ekipmanları ve uyarı levhaları üretimlerini yapmaktayız. Foreks, Kompozit ve bir çok malzeme üzerine baskı yapmaktayız.

Bandırma İsg levhaları
Bandırma totem tabela

Tabela ve Totem Üretimi

Totem tabela, boru direk üzerine ışıklı veya ışıksız olarak yapılan boru üzerinde kaset şeklinde reklam alanı bulunan tabelalardır. Totem tabela imalatı tamamen firma bünyemizde yapılmakta olup istenilen boru yüksekliğinde ışıklı ve ışıksız olarak imal edilmekte ve Türkiye’nin her yerine montajı ve sevki sağlanmalıdır. Totem tabelalar daha çok ana yol kenarlarında ve firmaların prestij amaçlı kullandıkları görsel açıdan zengin ve güçlü duran tabela örneklerindendir.

UV Baskı

Makinamız

UV Baskı ile cam, ahşap, metal, PVC, kumaş, pleksi, foreks, deri gibi düz yüzeyli tüm malzemelere direk baskı yapıyoruz; hem de fotoğraf kalitesinde!

UV (Ultraviole) baskı güneş ışıklarına dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. UV baskı boyanın kuruma süresini 1 sn’den çok daha aza düşürerek güneşin veya ortamın baskıyı etkileme nedenlerini ortadan kaldırır. Baskılar sudan etkilenmezve diğer baskı tekniklerinden çok daha fazla dayanıklıdır.

balıkesir uv baskı
bottom of page