top of page
Baskı Servisi

Ürünlerinizin Kimliğini Oluşturacak
Etiket Ürünlerimiz

Etiket ve ambalaj çözümlerimiz ile ürünlerinize değer katmayı hedefliyoruz. 2005 yılından beri, etiket ve ambalaj konusunda çözüm ortağı olarak müşterilerimizin daima yanındayız. Sürekli yatırımlarımız ile teknolojiyi yakından takip ediyor ve en son yenilikleri sizlere sunuyoruz.

Bandırma dijital baskı

Dijital Baskı Etiket Çeşitleri

Hem basıp hem de kesebilen makinelerimiz sayesinde değişik ebatlarda ve dijital baskı konusunda hızlı çözümler üretebilmekteyiz. Bünyemizde bulunan i iç ve dış mekan son teknoloji makinelerle dijital baskı konusunda hizmet vermekteyiz. Değişik sektörlerin ihtiyacı olan kaliteli çözümler için hem basıp hem de kesebilen makinelerimiz sayesinde anında numune gösterebilme ve tirajlı işlerinizde hızlı çözümler üretebilmekte ve serigrafiye destek olabilmekteyiz.

Kendinden Yapışkanlı Etiketler

Ambalajı görsel anlamda renklendiren etiketler, reklam ve bilgi amacıyla kullanılır. Bu etiketler, ürünün kimliğini oluşturarak ön plana çıkmasını sağlar. 

  • Çok katlı etiket (piggy back) ile ürüne ait bilgilerden genişçe bahsedilir. Bu etiketler birkaç kattan oluşur.

  • Kendinden yapışkanlı etiketlere, kazı kazan uygulamaları yapılabilir. Bu etiket türleri ağırlıklı olarak promosyon için kullanılır.

  • Değişken veri, kendinden yapışkanlı veya yapışkansız etiketlere uygulanabilir. Numaratör, alfenumarik, kare kod, QR kod gibi barkod baskısı yapılan bu etiketler, promosyon için ve ürün takibinde kullanılır.

Bandırma ürün ambalaj
Balıkesir matbaa

Metal Etiket

Çeşitleri

Sublimasyon ve serigrafi baskı makinalarımız ile yüksek ısıya ve kimyasal malzemelerine dayanaklı metal etiket çeşitlerini üretmekteyiz.

Ürün Etiketi

Ürünlerinize marka kimliği kazandıracak özel kesim, altın ve gümüş tarak şeklinde bir çok etiket üretimini yapmaktayız.

Balıkesir reklam
bottom of page