top of page
Green Juices

Baskılı Matbaa Ürünleri

Firmamız, yüksek kaliteli matbaa ürünleri ile müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Broşürler, kartvizitler, ambalajlar ve etiketler gibi geniş bir yelpazede baskı çözümleri sağlıyoruz. Modern teknolojiler ve deneyimli ekibimizle, ihtiyaçlarınıza uygun, özelleştirilmiş ve profesyonel baskı ürünleri üretiyoruz.

Karton bardak üretimi

Karton Bardak

Üretimi

Logo Baskılı Karton Bardak, sıcak içecekler için üretilmiştir. Karton bardaklar; ofis, seminer, fuar ve okullarda sıklıkla tercih edilen matbaa ürünleri arasındadır. Karton bardaklar tek kullanımlık oldukları için oldukça pratiktirler ve zamandan kazandırırlar. Karton bardaklar reklam ve tanıtım amaçlı da kullanmaktadırlar. Logo baskılı karton bardaklar firmanızın görünürlüğünü arttırarak marka bilinirliliğine yadsınamaz bir katkı sağlarlar.

Karton Çanta

Çeşitleri

Karton çanta marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak güzel tasarlanmış karton çantalar sonraki zamanlarda da müşteriler tarafından günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Bu nedenle yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.

çanta üretimi

Islak Mendil ve Peçete Üretimi

ıslak mendil üretimi

Promosyon ürünlerinin etkileri küçük gibi gözükse de, firmanızın tanıtımı için oldukça önemli bir yer teşkil ederler. Özellikle restoran, büfe ve otobüs firmalarının hizmet alanlarında sıklıkla başvurduğu bir promosyon ürünü olan paket ıslak mendil, müşterilerle uzun süreli bir iletişim kurulmasına imkan sağlar.

Peçeteler restoranlarınızın olmazsa olmaz ürünlerindendir.  Restoranınızın kurumsal kimliğini oluştururken hangi ürünlerin en çok kullanıldığını düşünerek kurumsal kimliğinizi bu ürünlerde yansıtmak, müşterilerinizin aklında kalmak için en etkili yöntemlerden biridir. Logo baskılı kağıt peçeteler kurumsal kimliğinizi yansıtacak en önemli ürünlerdendir.

Kurumsal Baskılı Ürünler

Her ölçekteki firmanın Rulo, Kartvizit, Zarf, Antetli Kağıt gibi belli başlı baskı ihtiyaçları vardır. Bu kurumsal baskı ihtiyaçları firmanın bulunduğu sektöre ve pazarlama stratejisine göre değişiklik gösterebilir. Firmaların baskı ürünlerinin temin edilmesindeki en büyük kaygıları uygun fiyat, yüksek kalite ve kolaylıktır.

 

İpek Matbaa, kurulduğu ilk günden beri bu kaygıları göz önüne alarak firmalara yüksek kaliteli baskı ürünlerini uygun fiyatlarla ve kolaylıkla satın alma imkanı sunuyor. Sipariş ettiğiniz tüm baskı ürünleri son teknolojiler kullanılarak basılır ve adresinize kadar ücretsiz olarak gönderilir.

matbaa ürünleri
bottom of page