top of page
Bandırma Matbaa - Murat İpek

1993 yılından bu yana aynı heyecan..

İpek Matbaa ve reklam olarak, 1993 yılından bu yana sektöre kattığımız çalışma ilkeleri, çağı yakalayan teknolojiler, müşteri odaklı çalışma anlayışımız ve profesyonel bakış açısı ile hep “en iyiyi” amaçlıyoruz. Doğaya ve insana duyduğumuz sorumluluğun yanında, 30 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile müşterilerimizi iyi “anlamayı hedefleyerek”; tüm hizmet süreçlerimizi, örnek bir çalışma ortamında sürdürüyoruz.

30. yılımıza özel kataloğumuz şimdi yayında!

Kataloğu İncelemek İçin Linke Tıklayın!

Bandırma'dan Türkiye'ye

Geniş satış ve dağıtım ağımız ile Türkiye’nin 81 ilinde ve 2 kıtaya yayılan 10 ülkedeki müşterilerimize, birçok farklı ürün kategorisinde çözümler sunuyoruz. Kalite belgelerimiz, sosyal sorumluluk projelerimiz, doğa ve insana verdiğimiz değer, güçlü finansal yapımız ve teknolojik yatırımlarımızla Türkiye’nin En Bandırma Sanayi Kuruluşu arasında yer alıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de basım sektörünün lideri olarak; baskı denildiğinde akla ilk gelen, hizmet kalitesi, öncü çözümleri ve müşteri odaklılığı ile en fazla tercih edilen marka olmak.

Dijital Dönüşüm

Dijital dönüşümün önem kazandığı bu günlerde markaların dijital ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla 2018 yılında Raart Görsel Sanatlar, Reklamcılık ve Prodüksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti. firmamızı kurduk. Aynı zamanda reklam ve matbaa sektöründe Türkiye’nin en büyük online reklam mağazası olan reklamsepetim.com firmasını 2024 senesinde hayata geçirdik.

Misyonumuz

Basıma dayalı ihtiyaçları en doğru şekilde anlar,

Fark yaratan uzmanlıklarımızla etkin ve verimli çözümler tasarlar, Bu çözümler ile müşterilerimizin yanında yer alır ve Onların hayatını kolaylaştırırız.

Sürekli gelişmeyi ve başarıyı hedefler, çalışanlarımızın başarısıyla gurur duyarız.

DEĞERLERİMİZ

Şimdi Tanışalım

Mesajınızı bize iletin, en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.

Gönderdiğiniz için teşekkürler!

bottom of page